Prosinec 2008

Ff- Láska dělá divy...!-1

30. prosince 2008 v 21:17 | Dadi
Takže lidičkyyy!!!Vrhla jsem se na new ffku! Myslím, e bude zajímavá!8-) ffku Šťastný konec? Tomu nevěřím... určo v nejbližších dnech dokončím, protože mě už přestává bavit a vás zřejmě taky... Tak se dejte plsky do čtení a pište komenty, protože ty vždycky udělají radost...! J a ještě něco k téhle ffce! Bude trošinku jiná než ta minulá... je na kapitoly, a bude ASI jen z pohledu Jessicy (hlavní hrdinka ffky) ale zdůrazňuju ASI!!! Ještě to promyslím... a tadyk překvápko pro ty, které milují Vinnieho!!! V téhle ffce totiž BUDE Vinnie!!! Ježiši, to je zas projev!!! Tak... přjemné čtení! A omluva za chyby, sem to nekontrolovala...!!!

***I. - Příběh nešťastné, osamnělé a smutné holky***
Sedím u okna, dívám se ven, na stromy, ze kterých opadají zbarvené listy, v uších mám sluchátka, v hlavě se mi rozlévá melodie písničky, kterou už znám takřka nazpaměť. Do melodie se vloudí nádherný hlas, hlas, kerý mě už tak dlouho drží nad vodou. Ale jednoho dne... už to stačit nebude. Ten hlas, i když je tak jedinečným, se rozpadne na tisíc střepů...říká se sice, že střepy přináší štěstí, možná je to pravda, ale u mě to tak není. Ty střepy se dávno rozpadly a já stále necítím žádnou změnu... každá sekunda, každá minuta, každá hodina, každý den... je úplně stejný... Tak stejný, jako je tahle píseň... už avždy zůstane stejnou... nikdy se nezmění její slova, její tóny, ani její hlas, protože ten si budu pamatovat už navždy. Jenže písen nemůže byt nekonečná, ani teď to není výjimkou. Tóny zůstanou v zapomnění, hlas utichne a já slyším jen mámin hlas... Vyndám sluchátka z uší a zaposlouchám se do něho.
"Dobře jsme domluvené. Pochop, že já už na ni nestačím, už prostě nemůžu..." Cože? To nechápu... Jak nemůže? To myslí mě...? Než si stačím nějak na tyhle otázky odpovědět, máma položí mobil a objeví se ve dveřích mého pokoje.
"Musím ti něco říct, Jess." Oznámí mi. Marně bych se modlila, aby t byla dobrá zpráva, poznám na její tváři, že něco není v pořádku. Přijdeke mě a klekne si na koberec. "Jedu na dva měsíce na služební cestu. Proto jsem požádala tvou tetu Mishu, aby tě na prázdniny nechala u sebe. Říkala, že jí to nebude vadit."
"Mami!" Nevěřícně zavrtím hlavou. "Jak ůžeš jet na služební cestu, když už půl roku nechodíš do práce?" Tohe mi opravdu nejde do hlavy!
"Jess, pochop mě, už mě nebaví pořád být doma." Je na ní vidět, že tenhle rozhovor jí není vůbec příjemný, ale co chtěla to má.
"Ne! Tebe ebaví se o mě starat!" Vykřiknu. A je to pravda! Otočím se a nemíním s ní dále mluvit na tohle téma. Stejně už nic nezastavím.
"Zítra ti letí letadlo v osm hodin ráno. Sbal si věci." Řekne ještě a odejde. Já tam zůstanu jako opařená. Asi jste z tohodle trochu vykolejení. Ale až vám ppíšu celý tenhle příběh, budete o dost moudřejší.

POKRÁČKO PŘÍŠTĚ!!!

Richo s fanynkama8-(

30. prosince 2008 v 15:46 | Dadi
Dvě fota Richa s fanynkou!8-(

Vinnie!!!8-)

30. prosince 2008 v 15:43 | Dadi
Newim jestli to jsou new fotečky nebo trochu starší, každopádně jsou pěkné!!! Zdroj dole!8-)

Hlasujte!!!8-)

30. prosince 2008 v 15:30 | Dadi
Na straně Kotek.pl se objevilo hlasování, o nejlepší skupinu roku 2008! Nominovaní jsou pochopitelně i kluci z US5! Mezi nominovanými, jsou ale i Jonas Brothers, Tokio Hotel a mnoho dalších! Ukažme, že US5 mají ty nejlepší fanoušky!
---
P.S. Jenom upozorňuji, že hlasování, je udělané trochu jiným způsobem než normálně. Je to jako při sportovních zápasech. Vyřazovačka (Pavouk). Momentálně naši kluci bojují se Simple PLan!!! Tak hlasujte ať se probojují dál!!!! Stačí kliknout na jejich obrázek!

Ff- Šťastný konec? Tomu nevěřím...26

29. prosince 2008 v 20:09 | Dadi |  Šťastný konec? Tomu nevěřím...
AAA máme tadyk UŽ 26 díleček!!!

-----------------------------Kate-----------------------------
Ten týden utekl hrozně rychle... do Vánoc zbýval jediný den... všechno už bylo připravené. Vysvětlila jsem všem jak to chodí o Vánocích v česku, co je potřeba atd. Kathy je moc hodná a skvěle si s ní rozumím... to moje maka taková nikdy nebyla... ale o tom někdy jindy... Všechno mi připadalojako ve snu. Seznámila jsem se s Bobbym, Richieho bratrem a můžu říct, že si s ním taky rozumím. S Kathy jsem si zašla na nákupy... prošly jsme snad všechny obchody ve městě! Chtěla jsem nakoupit všem dárky a Kathy mi pomáhala s vybíráním... jen dárek pro Richieho jsem jetě stále neměla... nevěděla jsem co by se mu mohlo líbit... už jsem z toho byla zoufalá, když jsem spatřila ve výloze nějakého obchodu něco úžasného!!! Hned jsem vběhla do obchodu a zjistila, že obrovský medvěd, musel měřit aspoň metr!, je v obchodě už jen jeden, a ten čeká na mě! Byl úplně měkkoučký, sladce se úsmíval, a na bříšku měl nakreslené srdíčko a v něm: For my best friends- pro mého dobrého kamaráda... no prostě jsem nemohla odolat!!! A taky že jsem neodolala... Než jsme se s Kathy dostaly domů, byl večer, venku už vládla hustá tma... zabalila jsem ještě všechny dárky dobalícího papíru a šla si lehnout. Po tak náročném dnu jsem usla takřka hned.

-----------------------------Richie-----------------------------
"Mamííí!!!" Zaůpím. Už si fakt nevím rady. Je už večer, Kate si šla lehnou, ani se jí nedivím, musí být hrozně unavená, vždyť s mamkou běhaly po obchodech skoro celý den! "Já nevím..." Povzdychnu si.
"Ale víš, Richie." Odvětila. "Víš co teď uděláš?"
"Ne." Povzdychnu si, praštím sebou na pohovku a chytím se za hlavu.
"Teď vstaneš a půjdeš spát..."
"Ale..."
"Žádné ale! Běž si lehnout a zítra ráno pojedeš a koupíš to." Chci tedy jít do postele, mamka mě ale zadrží.
"Já vím, Richie, že to chceš koupit, ty se jen bojíš!"
"Já se nebojím!" Ohradím se a jdu.


New foto Richa8-)

29. prosince 2008 v 19:13 | Dadi
No coment!!!8-)

Izzyho FoTeNqY- VIVA LIVE

29. prosince 2008 v 19:11 | Dadi
Izzyho pár foteneq z VIVA LIVE... že mu to tam ale sluší!!!8-)

Chrisova new fotenqa!!!8-)

29. prosince 2008 v 11:20 | Dadi
Chris nám nechal na myspace new foto!!!

US 5 s prťatou fanskou!8-)

29. prosince 2008 v 11:18 | Dadi
Jééé! US 5 se vyfotili s jednou small fanynkou!!! Sqelé fotenqy!!! Ale bez Cayce...8-(
Cayce asik na párty8-)

29. prosince 2008 v 11:09 | Dadi
Ou!!! A zase na párty!!! Cayce je asi velký pařmen!!8-)