Březen 2009

Vinnie: "Opravdu mě potěšilo, jak se o mě staráte...!"

28. března 2009 v 7:46 | Dadi8-) |  Vincent Thomas

Aspoň někdo se má dobře... Jde na Vinniem vidět, že je šťastný...! A to je dobře, protože kdyby byl z odchodu z US5 nešťastný... Chjo, proč se nevrátí...?!


***

Ff- Jesse vs Richie...6

27. března 2009 v 9:27 | Dadi8-) |  Jesse vs. Richie I. řada
Mocinky se vám omlouvám za zpoždění!!! Slibovaný dílek se tadyk měl dostat už dávno, ale sem nemocná a zrovna nemám moc náladu psát ff...! Taky že je tenhle dílek moc kraťoučký, ale douám, že se vám bude líbit, konečně se bude něco dít...!!!=D A prozradím vám, že se to ještě POŘÁDNĚ zamotá!!!=D Tak doufám že se líbí, a nezapomeňte na komentíky...! Klik na celý článek...!=D


Jay: "Od teď se dívám jenom dopředu...!"

26. března 2009 v 13:58 | Dadi8-) |  Message


Další zprávička od Jaye... Aspoň něco... Poslední dobou nám píše jen Jay a ostatní z US5 se vůbec neozvali... Třeba takový Richie, nebo Izzy nebo Cayce!!! Proč nenapíšou?!?!?!

***


PROHRÁVÁM!!!

25. března 2009 v 16:48 | Dadi8-) |  Help me!
LIDIČKY TO MI NEMŮŽEE UDĚLAT!!! PROHRÁVÁM!!! MAJÍ VYPADNOUT TŘI BLOGY A JÁ JSEM TŘETÍ S NEJMÉNĚ HLASŮ!!!
PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM HLÁÁÁSNĚTE FOR ME!!!

HLÁSKY PLS!!!

25. března 2009 v 16:42 | Dadi8-) |  Help me!
Prosiiim hlasujte for me ***TADY***
Jsem tam jako Dadi8-) a soutěžim s Jessem McCartneym!!!
Prosííím nenechte mě napospas osudu!!!=D=D=D
Předem děkujuuu!!!=D
Dadi8-)

Jay: "Díky vám jsem si mohl roztrhnout zadek...!"=D

25. března 2009 v 16:35 | Dadi8-) |  Message

Mno tak když si kvůli nám mohl roztrhat zadek, tak to už je vážný!!!=D=D=D Ale tahle zpráva mě fakt jako potěšla...!=D


***

Poděkování od Izzyho!!!

24. března 2009 v 16:16 | Dadi8-) |  Message
Czech: "Ahoj všichni! Jak mnozí z vás vědí, moje vůbec první vydaná kniha básní je nyní k dispozici a je připravena na objednávku! http://www.izzygallegos-online.com Doufám, že si užijete malé nahlédnutí do mé vlastní mysli, emociálního pohledu a minulých zkušeností. Nikdy jsem nebyl typ, který má jen jeden sen.
Mám mnoho snů. Některé příjdou a některé se staly skutečností a za to děkuju vám fanouškům, dovolte mi mít ještě jeden z mých snů a to je vydaný básník a hned to je skutečné!
Také jsem chtěl dát VELKÉ díky a křik pro naše polské fans, které vytvořily US5 vítězi v jejich BRAVU! Je to úžasné vědět, že i při drsných časech můžeme ještě stále počítat s našimi fanoušky, udělali nás číslem 1 bez ohledu na to špatné. Díky Polsko!! A díky všem našim fanouškům z celého světa za vaši nikdy nekončící lásku
a podporu. US5 má nejlepší fanoušky a vůbec se nemůžu dočkat, až vás zase brzo uvidím všechny!
Rock on and Much Love!"
S pozdravem, Izzy... Naše pravda. Tenhle život... *** Zdroj

A DOST!!!

23. března 2009 v 14:54 | Dadi8-) |  Nowinky
UŽ TOHO MÁM PLNÉ ZUBY!!! POKUD SI NĚKTĚŘÍ NEVŠIMLI, JE TADY PŘÍMO RUBRIKA NA REKLAMY!!! MÁM TO ZVÝRAZNIT FIALOVOU ABYSTE TO VŠICHNI VIDĚLI?!?!?!
TAKŽE POKUD NĚKDO NAPÍŠE REKLAMU K NĚJAKÉMU JINÉMU ČLÁNKU, BUDU TO NAPROSTO IGNOROVAT... KDYŽ CHCE NĚKDO SPŘÁTELIT, TO MŮŽETE PSÁT KDE CHCETE ALE REKLAMY AŤ PRO NĚKOHO HLÁSNU NEBO AŤ SE PŘIHLÁSÍM DO SOUTĚŽE CHCI VIDĚT V RUBRICE !!!REKLAMY!!! JINAK TOHLE NAPROSTO IGNORUJU A NEBUDU SE S TÍM POŘÁD ROZČILOVAT!!!
DĚKUJU ZA POCHOPENÍ TY, KTEŘÍ TY REKLAMY PÍŠOU DO SPRÁVNÉ RUBRIKY!!!=D

Rozhovor s Izzym po telefonu!

23. března 2009 v 14:36 | Dadi8-) |  News
Upozorňuju, že toto je přeložené z us5poland.yoyo.pl, tak aby si někdo nemyslel, že jsem kecala s Izzym po telefonu! I když mě by to vůbec nevadilo xD.
***
Telefonický rozhovor s Izzym!!! Jak si určitě pamatujete, tak na Izzyho oficiální stránce proběhla před nějakým časem akce, ve které bylo možné vyhrát tričko se speciálním věnováním od Izzyho a........telefonický rozhovor se samotným Izzym! Osoba, která toto vyhrála jsem byla já.......a včera jsem dostala celou svojí cenu. Přesně ve 20 hodin našeho času mi zazvonil telefon a na druhé straně jsem uslyšela hlas Izzyho Gallegose... Dlouho jsme mluvili a samozřejmě v průběhu konverzace se nezapomněl zeptat na pár věcí a poslal pozdravy fanouškům z Polska...... Zde jsou nějaké zprávy, které mohu poskytnout:
1. Stále není vyřešen problém s novým členem US5....ale určitě vyberou někoho, koho budou fanynky mít rády ;) 2. Vincent se určitě nevrátí zpátky do skupiny......neptala jsem se na důvod jeho odchodu. Jediné co jsem se dozvěděla, bylo to, že to není konec jeho kariéry a snad bude i nadále jako sólista nebo v nové skupině v USA. 3. Není dosud znám datum návratu kluků do Německa......ale můžeme je tady očekávat ještě v letošním roce. 4. Ptala jsem se o příjezdu do Polska - jakmile to bude možné, tak sem přijedou brzy........nezapomněli na nás a celý čas myslí na fans z Polska. Musíme ukázat více snahy. Více psát médiím, aby se tady častěji objevovaly jejich hudební klipy a informace v novinách. 5. Izzy řekl i něco jen polským fans.......že jsme nejlepší a upřímně poděkoval za podporu, a to nejen pro něho, ale celou skupinu v těchto špatných chvílích. 6. Bude určité pozitivní překvapení pro všechny fanoušky během tohoto roku, takže budeme trpělivě čekat. 7. Vyřídila jsem pozdravy od všech fanoušků z Polska...(..) 8. Zbytek je soukromý rozhovor lol *** Zdroj

Vinnie: "Když budete mít trochu trpělivosti vše vám řeknu."

23. března 2009 v 14:34 | Dadi8-) |  Vincent Thomas

Touhle zprávou nás všechny možná chtěl potěšit, ale mě zrovna nepotěšil...! Proč nám to nemůže říct?! To bude poslouchat radši nějakého právníka místo toho, aby nám napsal pravdu?!
***
Ahoj všichni. To jsem já, Vince. Myslel jsem, že jsem před začátkem dne bych napsat zprávu pro všechny z vás. V posledních několika dnech jsem byl tááák zaneprázdněný, šel jsem na CD party a ještě na různé akce s bandou mých přátel tady v LA. A mám nové fotky, které budou brzy, zůstaňte v kontaktu! Moje babička navštěvuje mě a mou rodinu a my trávíme hodně času spolu. Neviděl jsem ji na 2 roky ~ já jsem tak rád, že ona je tady. Máme toho hodně k dohánění, protože jsem byl pryč strašně dlouho.

Miluju čtení všechn vašich zpráv, které píšete ze svého srdce a duše. Pro mě to opravdu znamená hodně. Rád bych vám všem napsal, že je všechny čtu. Jsem opravdu vděčný za všechnu lásku a cítím se tak požehnaný.

Mnozí z vás se mě ptají na spoustu otázek, které bych rád zodpověděl, ale můj právník mi doporučil v současné době, abych tak neučinil. Ale slibuju, že když budete mít trochu trpělivost vše vám řeknu. Já bych vám to rád napsal v tuto chvíli, ale není to prostě možné. Prosím vědějte, že jste v mém srdci a já vás miluju strašně moc,

Navždy váš,
Vince
***