Duben 2009

Ff- Jesse vs. Richie III. "Sbohem, Jesse...!"

28. dubna 2009 v 15:38 | Dadi8-) |  Jesse vs. Richie III. řada -- Sbohem, Jesse...!
S velkým potěšením vám oznamuju, že !!!JE TADY DALŠÍ ŘADA JESSE VS. RICHIE !!! =)
Doufám, že se vám první díl III. řady bude líbit !!!=) Nezapomeňte na komentáře !!! Budu ráda za každý !!! =)***O dva týdny později***
Dotáhnu svůj deseti kilový kufr k velkému tourbusu. Kluci hned vyběhnou ven a všichni se musíme na uvítanou obejmout. Jay vezme můj kufr dovnitř, zatímco já s obrovským nadšením sním o tomhle měsící, který celá strávím jenom s klukama.
"Tak co? Jak ses vyspala?" Zeptá se mě Cay.
"Děláš si srandu?! Jak jsem se asi mohla vyspat, když vyrážím na turné s us5!!!" Vykřiknu s nefalšovaným úsměvem.
"Pozor na to nadšení!" Varuje mě Richie. "Někdy to s námi fakt není lehké! Však poznáš tu trému, spěch a náladu pod psa!" Co bych na tohl měla odpovědět? Nic. Jenom s blaženým úsměvem pokrčím rameny.
"Můžeme vyrazit?" Zeptá se Jay.
"Ještě ne!" vyhrknu rychle. "Jesse jel časně ráno do studia, před chvíli mi volal a slíbil mi, že se se mnou přijede rozloučit." Řenu všem. "Nevadí to?" Zeptám se ještě.
"Ale Jess! Jasně že to nevadí!" Ujistí mě Izzy a obejme mě kolem ramen.
"Musím tě varovat! Až budeme v letadle, nesedej si vedle Richieho a ani s ním nemluv!" Šeptne mi do ucha tak, aby ho nikdo z kluků neslyšel.
"Proč?!" Zvednu k němu hlavu. Přece jenom je o něco málo vyšší než já. Než mi však odpoví, rozezní se můj mobil. Rychle ho vylovím s kapsy.
"Jesse? Děje se něco?!"
"Ano, děje. Promiň Jessico, moc se omlouvám, vážně mě to mrzí!" Vychrlí na mě. Přešlápnu z nohy na nohu a nervozně si odhodím neposlušný pramínek za ucho. "Nemůžu přijet, vážně se ..." Skočím mu do řeči.
"Cože?! To je snad zlý sen! Jak nemůžeš přijet!!! Neuvidíme se měsíc!!!" Vykřiknu napůl naštvaně a napůl sklamaně. Do očí mi vhrknou slzy zlosti.
"Ja vím, promiň miláčku, ale..."
"Miláčku?! Tak miláčku?! A jak říkáš té co je vedle tebe?! Kočičko?!" Vykřiknu histericky. Možná si říkáte, že jsem až moc histerická, jenže Jesse se skoro celý týden neukázal doma. Odejde v pět hodin ráno, kdy já ještě spím a vrátí se až po půlnoci, takže ho vůbec nevidím! A k tomu se ještě přidal ten skandál v novinách...! "Jesse McCartney v doprovodu neznámé slečny! Že by další jednorázovka?!" Už jen z toho titulku mi bylo špatně. A když jsem se podívala na tu fotku, málem jsem se neudržela na nohou.
"Ale tak to není!" Brání se. Chce ještě něco říct, nejspíš mi bude vysvětlovat, že má plno práce ve studiu!
"Sbohem!" Řeknu své poslední slovo. Nezmáčknu však červené tlačítko, ale pořádně se rozmáchnu a hodím celou svou silou mobil o zem. Tenhle mobil za dvacet tisíc mi koupil Jesse. Nejspíš si myslel, že tohle stačí jako útěcha! Pak se zhroutím Richiemu do náruče. Nevím, proč zrovna jemu. Asi protože byl nejblíž. Slzy se valí proudem, jako by byly jedna malá říčka. Richie mě pevně stiskne a konejšivě mě pohladí po vlasech. Po chvíli, velké chvíli, kdy už jsme někde za městem se konečně uklidním. Ani jsem si nevšimla, že už jsme vyjeli. Hlavu si položím na Richieho rameno a stisknu jeho ruku.
"Děkuju..." Zašeptám potichu. Nechce se mi mluvit, nechce se mi vstát, nechci nic.
"Nemáš mi za co děkovat. Chápu tě ..." Řekne, pohladí mě po tváři a sladce se na mě usměje. Úsměv, který mu oplatím je plný bolesti, smutku, ale taky vděku, že tady teď můžu být s ním.


BLOG POKRAČUJE!!!

27. dubna 2009 v 14:17 | Dadi8-)
BLOG POKRAČUJE!!! Ff- Jesse vs. Richie bude ppokračovat... Možna tadyk dám další dílek ještě dneska=). Takže doufám, že jste si mě nesmazaly sbénqa!!!=)
Slibuju, že už zítra vás všechny oběhnu!!!=)

Ahujík ... =)

24. dubna 2009 v 10:56 | Dadi8-) |  Nowinky
Ahujík zlatíčka ...=)
Asi jste si všimli, že semka poslední dobou nic nedávám... To hlavně z důvodu, že není moc času ...=)
Potřebovala bych nějakého pomocníka, ale to se ještě uvidí ...=)
Taky velká omluva pro lidičky, keří čtou ff- Jesse vs. Richie ... =(
Tahle ff bude mít asik na chvilku pauzu ..=)
Ale rozhodně tenhle blogísek nebudu rušit!!! =)
A ještě jedna omluva sbénqům!!!!=)
Nemám teď moc času na blog, takže asai nebudu ajni obíhat sbé ...=)
A taky nemám chuť dávat na bog nějaké věci, takže newim mno... Určo se časem něco přibyde, ale fakt není čas ...=) Časem se všechno vyřeší a já doufám, že se nezlobíte..=)
Teď jedu ještě k tomu na víkend s rodiči na chatu, takže se tady nedostanu už vůbec ...=)
Papa =) MVMMMMMR

Krátký rozhovor s Jayem ...

22. dubna 2009 v 18:53 | Dadi8-) |  Magazines

Jedna dívka z MySpace supportu Jaye se setkala s Jayem v Berlíně. Dala mu pár otázek a Jay odpověděl:
1. Je pravda, že hledáte nového pátého člena? Jay: Ano, původem Američana. Nazýváme se US5, v Americe se divili proč jsme jen 4. Zajímalo by mě jestli nechcete někoho jako je Mikel, aby skupina byla znovu barevná. (nemusí to být dobře přeložené, sorry)
2. Je pravda, že zůstanete v Americe? Jay: Ano i ne! Potřebujeme nějaký čas zůstat v Americe kvůli TV Show a jiných věcí, ale nebudeme tam trvale! Připomínám, že žijeme v Berlíně!
3. Co Vincent? Jay: Nemyslím si, že se Vincent vrátí. Vincent s tím nemá nic společného, je to vina jeho matky. Bohužel nic víc říct nemůžu.
4. Proč vás neuvidíme na festivalech Happy Family? Jay: Jsme rádi, že jsme mohli být součástí. Byly to opravdu mimořádné zkušenosti a teďka to musíme umožnit i jiným skupinám, které tam ještě nikdy nebyly nebo jen jednou. Musíte ocenit jaké to je mít a poskytnout příležitosti pro ostatní se stejným způsobem jako jste to poskytli vy nám. Byli jsme čtyřikrát na Courage festivalu.
5. Kdy bude setkání fanclubu? Jay: Asi v polovině nebo na konci května!
6. Kdy se vrátí ostatní kluci? Jay: Zanedlouho. Za chvíli se bude konat setkání fanclubu a kluci se s vámi chtějí vidět!
7. Jsi pořád s Lenou? Jay: Ano! *** Zdroj

Vinnie: "Chtěl bych vás požádat, jestli byste mohli začít dělat Strett Teamy...!"

22. dubna 2009 v 18:51 | Dadi8-) |  Vincent Thomas

Každý den, když jsem doma, tak mi to připomíná, jak moc mi chybí být částí vašeho světa. S každou novu zprávou, kterou mi pošlete, se cítím víc a víc s vámi spojený. Jste ti nej fans na světě. Přál bych si, abych vám mohl odpovědět na všechny otázky, které chcete, ale až ten čas přijde. Něco co byste opravdu měli vědět je, že mi moc, moc, moc chybí moji kolegové s kapely. Přestože občas s něčím nesouhlouhlasíme - jsme jako bratři. Nepřestanete milovat jeden druhého, jen kvůli hádce. Není tajemstvím, že Izzy, Richie a já jsme si byli blízcí, protože jsme měli mnoho společeného. A Chris mi tolik připomíná mého bratra Nika. V každém případě, prostě vycházíš s některými kluky lépe než s jinými. LOL. Cítím se opravdu, opravdu smutný, že nejsme spolu a cítím se špatně kvůli Izzymu a Richiemu právě teď. SPeciálně kvůli Chrisovi. Vím, jak se teď musí špatně cítít, protože jsem se zmýlil a lhal a neférově vyhrožoval. Nemám dovoleno jít do detailů, protože jsem mluvil s právníky a autoritami a musím dělat jenom správné kroky. Ale slibuju, žeknu vám svůj příběh. Pamatujte ne Vivu Live, když jsem poslal vzkaz a řekl jsem, že neplánuju opustit US5 a že když to neuslyšíte ode mě, není to pravda. Je tu tolik věcí, co vám chci říct, a tolik věcí, co se stalo od toho faxu. Ale věci se musejí dít ve správném čase. Jak jsem vám řekl před tím, už dlouho jsem neslyšel o Triple m managementu.
Právě teď můj život musí jít dál a musím zůstávat pozitivní. Vždy jsem pracoval velmi pilně a nepřestanu ani teď. Miluju, co dělám, je to můj život a všechno to dělám pro vás. Mnoho z vás se ptá: "Jak tě znovu uvidímě??" nebo "Jak tě znova uslyším zpívat?". Mám pro vás odpověď, a tak žádám o pomoc. Chtěl bych vás požádat, jestli byste mohli začít dělat Strett Teamy. Pak budete mít info hned a uslyšíte moje songy. Byl jsem ve studiu každou šanci, kdy to šlo a některé songy jsou hotové na vypuštění do éteru. Ale potřebuju nějaké Street Teams, aby to udělali. A aby to bylo ještě zajímavější, myslím, že by bylo husté udělat soutěž. Uvidíme, který fan začne Street team, sežene hodně přihlášených na myspace do 1. května a vítěz získá osobni skype rozhovor ode mě, abych mu řekl díky po telefonu a také odpovím, některé otázky, co bude mít.
Na založení street teamu: Vytvořte si myspace profil a pojmenujte ho Vincent Tomas Street Team a zahrňte zemi nebo město.... jako třeba Vincent Tomas Warsaw Street Team. Bude to skvělé vidět, kolika měst můžeme dosáhnout. Ujistěte se, že jste tam dali moje oficiální myspace myspace.com/vincetomas a ujistěte se, že jste tam také dali myspace.com/vincentus5support Teď si pamatujte, že musíte říct všem přátelům, aby si tu stránku přidali. Street Team s nejvíce přáteli do 1. května bude vítězem. nemůžu se dočkat, co vytvoříte. Možná přijdu s cenou pro nejvíce kreativní profil.
Díky za to, že jste tu pro mě. Je skvělé vidět, že moji fans nejsou jenom fans, ale skvělí přátelé. Těším se, až budu mluvit se šťastným výhercem v květnu. Hodně štěstí. peace, Vincent *** Zdroj

Hlava děravá!!!=)

21. dubna 2009 v 20:01 | Dadi8-) |  Nowinky
Njn, jaksi jsem zapomněla napsat do kontroly sbéneq, že máte čas do konce dubna... Což není zas tak dlouho, tak se rychle zapisujte!!!=)

PLOSÍÍÍM MOC PLOSÍÍÍM!!=)

21. dubna 2009 v 19:59 | Dadi8-) |  Help me!
MOC MOC MOC VŠECHNY PLOSÍM O HLÁSEQ!!! ***TADY***

!!! KONTROLA SBÉNEQ !!!

21. dubna 2009 v 14:47 | Dadi8-) |  Nowinky
Jak už hlásá nadpis, rozhodla jsem se udělat kontrolu sbéneq, jelikož jsem zjistila, že třičtvrtina sbéneq na můj blogís nechodí vůbec!!!=(
Takže pokud si moje sbénqo, se tady zapiš... Stačí, když napíšete, že se hlásíte a je to...
Ty sbénqa, které se nezapíšou si mažu!!!=(
Samozřejmě to neplatí pro ty, které měly nebo mají pozastavený blog... Ale ty, teré už s blogem skončily si taky mažu!!!=(
Tak doufám že nebudu muset mazat všechny!!!=)
ZAPISUJTE SE!!!=)

Hlášky US5 =)

20. dubna 2009 v 16:58 | Dadi8-) |  Magazines
Mno musím uznat, že některý jsou dobrý!!!=) Hlavně ta o to Richiem pípnutí!!!=)

Jay: radši 100 dní bez sexu, než 100 bez hudby
---
Izzy: Richie, vypadáš jako Sarah Connor
---
Moderátorka: Znáte ještě nějaké vysněné týmy?
Richie: Já a moje matka
---
Izzy: on si myslí, že je gangster
Richie: ano, já jsem malý ganster.
---
Chris: Ráno když vstanu, vypadám jako popelnice.
---
Richie na Chrise v jednom interview: Tvoje vejce smrdí.
---
Richie: Čokoláda na prsááá
Jay: Kdo ho to učí?!
---
Jay: Teď mám vejce jako bůvol.
---
US5: Jsme brambory!!
---
otázka: Kdo je Maria?
Jay: 18 letý mladý muž...
Chris: naše uklízečka...
---
Izzy: Jsem Asiat
Mikel: A já jsem z Číny
---
Richie: Miluju vás všechny, bez prdele
---
V pořadu extrémní aktivity maluje Mikel postel.
Jay: áá, rakev....
---
Při zkoužce všichni zpívají a Richie propásne svůj výstup.
Richie: Kde je moje pípnutí, sorry, ale tady žádný pípnutí nebylo.
---
Richie: Hledám dívku, hezkou dívku, ale tady je moc hezkých dívek... Hej ty tam, jak se jmenuješ?
***

***!!!VYHLAŠUJI SONB!!!***

18. dubna 2009 v 15:50 | Dadi8-) |  Soutěže
Už podle nadpisu asi víte o co běží. Rozhodla jsem se vyhlásit SONB(soutěž o nejlepší blog). Váš blog může být o čemkoliv!!!=)

Jestliže máte zájem se přihlásit, napište do komentářů pod tenhle článek:

1) Svou přezdívku
2) Adresu svého blogu
3) Co byste chtěli na diplomek v případě, že vypadnete a nebo v tom lepším případě výhry!)
Až začne první kolo, určitě vám dám vědět... Tak se hlaste!!!=)