Květen 2009

Ff- Jesse vs. Richie III. "Sbohem, Jesse.!" 2

30. května 2009 v 11:24 | Dadi8-) |  Jesse vs. Richie III. řada -- Sbohem, Jesse...!
O několik hodin později mě Richie vzbudí. Jsem překvapena svou dobrou náladou. Místo, abych se tady hroutila v slzách, každému oplácm úsměv. Možná to bude tou úlevou, že teď Jesseho dlouho neuvidím a nebudu se muset zabývat kde a s kým teď tráví noc. Je něco kolem osmé hodiny večer. Kluky napadlo, že si pustíme nějaký film. A tak te´d všichni sedíme před televizí na zemi a hádáme se, co si pustíme.
"Dejte tam nějaký krvák!!" Přemlouvá kluky Richie.
"Jo, abyste mě potom v noci museli hledat pod postelí, že?!" Odmítavě kroutím hlavou. Horory prostě nemám ráda. Pak se bojím a každou chvíli mám pocit, že mě někdo sleduje.
"Hele, hoďte tam nějakou supr komedii, ať se zasmějeme!" Jay už chce do DVDčka vložit nějakou komedii, při které bysme se určitě váleli smíchy p zemi, ale Izzy mu dvdčko vytrhne z ruky.
"Dej tam tohle! To je dobrý!" Řekne s nadšeným výrazem a ukáže nám dvdčko. Jen co spatřím nadpis, málem se potrhám smíchy!
"No... I... Izzy!!!" Všichni na něj kulíme oči, které nám slzí od smíchu.
"Co je? Vždyť je to fakt hustý!!!" Přesvědčuje nás. Buď si z nás dělá srnadu, a nebo to fakt myslí vážně. Protože vidět Izzyho s nadšeným výrazem jak vám ukazuje dvdčko, na kterém je "Nekonečný příběh" je fakt k popukání. Vím, tohlenení zase až tak pohádka, ale představte si Izzyho jak čumí na "nekonečný příběh"!!!=D
"Hele promiň Izzy, ale myslím, že většinu z nás by to už asi nebavilo!" Upozorní ho Cay. Samozřejmě, že s ním souhlasíme a ještě dlouho se tomu nemžeme vynasmát. Chudák Izzy je teď uražený, že se mu všichni smějou.
"Tak jo! Bude se hlasovat." Rozhode Richie.
"Kdo chce nějaký horor, který vybere tady pan Stringini, velmi skušený odborník na krvelačné bestie?" Zeptá se. K mému zděšení se k Richiemu přidá Cay a po dlouhém zvažování i Izzy.
"Vyhráli sme! Jsme tři a vy jenom dva!" Řekne mě a Jayovi.
"To neplatí! Izzy chtěl Nekonečný příběh!" Vykřiknu hned.
"Nene! Já chci horor!" Vyplázne na mě Izzy jazyk.
"Co jsem ti udělala?!" Vykřiknu.
"Smála ses mi nejvíc!!!" Vyplázne na mě jazyk podruhé.
"Tak jo, tak si to pusťte, já jdu spát." Řeknu jim a opravdu jdu.
"To nemyslíš vážně! Pojď se dívat s náma!" Přemlouvá mě Richie.
"Nene, já se budu bát..." Prozradím mu.
"Tak my tě budeme držet za ruku neboj!" Nedá si říct Richie a nakonec mě stejně přemluví.
"Ááááá!!!" Začnu křičet, když se na obrazovce zničehonic objeví muž se skrvavenou tváří a nožem v ruce. Nevědomky přiskočím k Richiemu, který mimochodem sedí na úplně opačném konci pohovky. Ani jeden z kluků nevnímá, že jsem utekla k Richiemu, všichni se napjatě koukají na obrazovku a čekají co se bude dít dál. Pouze Richie si všimne, že ho někdo pevně drží kolem krků a a mačká se na něho.
Možná vám připadám až příliš hysterická, ale prostě tohle přímo nesnáším. Teď mám pocit jako by mi mohl kdokoli ublížit. Nenávidím tyhlety zkrvavený panáky co lidem nahánějí strach!
Ucítím Richieho ruku na mých vlasech. Hladí mě po nich a pak se nakloní k mému uchu.
"Jestli chceš, můžeme jít pryč." Jeho lákavou nabídku neodmítnu. Netoužím tady zůstat ani minutu. Vskočím na nohy a nechám Richieho aby mě obejmul kolem ramen. Takhle dojdeme do ložnice.

Ahují zlatíčka moe!!!=)

30. května 2009 v 11:16 | Dadi8-)
Ahujíky zlatíčka!!!=)
Tak jsem se rozhodla vám konečně po dlouhééé dlouhatááánskééé době napsat...!=)
!!!ALE ROZHODNĚ SE NEVRACÍM!!!
Tak co jak se vede? Co škola? Kluci?=)
Nemyslete si, že tady nechodím, dívám se na tenhle blogíq skoro každý den... Občas dokonce zaskočím na vaše blogíqy, abych byla v obraze co se děje kolem US5...=)
Musím říct, že vaše blogy jdou k lepšímu... Ty new dessy jsou vážně úžasný!!!=)
Moc mě mrzí to, co se děje kolem Vinnieho... Newím, komu mám věřit... Jay nebo Vinnie?! Kdo z nich má pravdu?! Dozvíme se někdy vůbec co se DOOPRAVDY stalo?!
Ale jedno wím... Rozhodně budu nadále držet při obou, vždyť stejně newíme kdo mluví pravdu...=)
Doufám, že se to mezi US5 zpraví a oni budou nadále tak sqělou skpinou jako do teď!!!=)
Až tohle dopíšu, přidám sem další díl, možná dva dílky, Jesse vs. Richie... Tuhle ff nepíšu pravidelně, od doby co jsem odešla jsem napsala dva díly... Asi před týdnem, to když mi začalo být po us5 smutno...=(
Ale jinač se mám úžasně...!=)
www.in-my-emo-world.blog.cz
To je můj blogiq kterému se snažím věnovat na 100 procent!!=)
Tak papa, už musím běžet...=)
Mějte se fajn...
A jak vždy píše Izzy...

Vaše opravdová,
Lady.Dadi
Náš opravdový,
tento život...
=D
P.S:
Mimochodem poslední dobou se u mě dělí na prvním místě Richie s... Izzym!!!=D Richie byl vždy na prvnm místě, ale teď je tam i Izzy... Ten čověk je úžasný!!!=)