Prosinec 2009

Šťastný nový rok 2010!!!

31. prosince 2009 v 14:41 | Dadi |  Když píšu...
Ahoooj, všechny vás naposledy v tomhle roce zdravím!
Rok je za náma, zase jsme o něco starší a snad i chytřejší... Do nového roku vám všem přeju hodně štěstíčka, zdravíčka, spousta skvělých kamarádů, velkou lásku, pohodičku v rodině, obrovskou návštěvnost na blogu a... to je snad vše...
Nevím jak vy, já budu celého silvestra sedět s našima u telky... Pro někoho to je nuda, pro mě taky, ale docela se těším. Minulý rok to dopadlo tak, že jsem se s mamkou pěkně opila a když jsem se běžela dívat na ohňostroj, pěkně jsem sebou majzla před barákem... bodeť by né, když jsem letěla v žabkách... ve sněhu=D...to můžu fákt jenom já!!=D
No, tak já jdu. Na chvíli budu psát Poslouchej, co ti říká srdce a pak půjdu mamce pomoct s přípravama...=D Jinak... tahle fotka je pstě rozkošná... nwm, nevšímejte si toho slova, poslední dobou ho používám pořád!=D...
J, tak přeju pěkného silvestra, užijte si to a nepřežeňte to s alkoholem!!!=D
Páááá, zlatíčka...:-*
Vaše Dadi...:-*

Christopher Gallegos - životopis

30. prosince 2009 v 22:48 | Dadi |  Životopisy
izzy


Christopher Gallegos se narodil 19.9.1983 (ve znamení panny) v Stocktonu v USA. Všichni ho znají pod jménem Izzy, to je ale pouze jeho přezdívka. Má dva sourozence, bratra Jareda a sestru Sarah.
Izzy píše často básně. Je také velmi nadaný tanečník. Salta a backflips patří k jeho stylu tance, ovšem učil se to všechno sám! V roce 2005 vyhrál v soutěži o nejlepší skok do vody. Vzorem a idolem je pro něj Nick Carter.
V patnácti letech se připojil k boybandu "100%", z kterého ale po nějakém čase odešel, protože nebyli vůbec úspěšní. Tři roky poté se stal součástí kapely "EXACT". Vystupovali dokonce jako předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessicy Simpson. Skupinu opustil kvůli jejich hudbě. Poté se přihlásil na castingshow "Big in America". US5 jej bezprostředně přijali jako dalšího člena boybandu.
Na svém těle má kolem 20 tetování a několik piercingů. Své první tetování si nechal udělat ve 14-ti letech.

!!!Nekopírovat!!!
(Psala jsem si to sama a dalo mi to docela dost práce!)

Tariq Jay Khan - životopis

30. prosince 2009 v 21:56 | Dadi |  Životopisy
jay


Tariq Jay Khan se narodil 31.3.1982 (ve znamení berana) v Londýně. V deseti letech se přestěhoval se svými rodiči do Německa. Jeho matka s jeho mladšími sestrami- dvojčaty Kamron a Yasmin, se ale po nějakém čase vrátila zpět do Anglie. Jay však zůstal v Berlíně se svým otcem, kde si později našel práci barmana.
Ve svém volném čase hraje rád tenis a chodí do fitka. Umí plynule mluvit čtyřmi jazyky- anglicky, německy, francouzsky a polsky. Hraje na kytaru a klavír. Jeho nejoblíbenějším hercem je Tom Cruise. Z hereček má nejraději Evu Longoriu. Ze všech seriálů má nejradši Přátelé. Má strach ze psů.
Věnoval se muzice a zaujal jednoho z nejúspěšnějsích berlínských producentů společnosti Triple-M Music. Sedm let pracoval společně s Markem Dollarem a Mikem Michaelsem. Nejen, že nahrával, ale také psal písně. Jeho doposud nejúspěšnějším je "Schick mir ´nen Engel", zvítězila s ním skupina Overground. V roce 2005 se Jay stal prostřednictvím americké show "Big in America", členem skupiny US5.
V lednu 2007 se Jay seznámil na párty s top modelkou Lenou Gercke. Jejich vztah přestal fungovat v roce 2009 a to byla také příčina jejich rozchodu.

!!!Nekopírovat!!!
(Psala jsem si to sama a dalo mi to docela dost práce!)

Jay ve svém baru

30. prosince 2009 v 20:13 | Dadi |  Jay Khan-photos
Zdroj:
Copy only with my source!

free image host free image host free image host free image host

Bravo. De: "Ihr cooles zuhause in NYC"

30. prosince 2009 v 20:08 | Dadi |  Magazines
Zdroj:
Copy only with my source!
V nové německém Bravu se nachází dvojstránka o US5 a jejich pobytu v NYC + luxusní fotka Jaye na záchodě s Bravem...=D...
free image host free image host

!!!Zápis Affilates!!!

30. prosince 2009 v 17:16 | Dadi |  Nowinky
Pokud chceš i nadále být mým affs, napiš do komentu:
1) přezdívka
2) adresa blogu
!!!Zápis končí 15.1.2010!!!

Rozkošná fotka Izzyho:-*...=D

30. prosince 2009 v 15:07 | Dadi |  Izzy Gallegos-photos
Zdroj:
http://jayilove.blog.cz
Copy only with my source!
Tahle rozkošná fotka Izzyho je z Halloweenu. Možná už jste ji viděli, ale já né...=D

Poslouchej, co ti říká srdce-4

30. prosince 2009 v 14:32 | Dadi |  Poslouchej, co ti říká srdce
Moooc se všem omlouvám, že tenhle dílek sem přidávám až teď.. Přeju příjemné čtení a doporučuju si k tomu pustit Britney Spears- Everytime.. A prosím komenty, ať už kritiské nebo pochvaly..=)

Poslouchej, co ti říká srdce
↓2. kapitola- Však já ti otevřu oči, 1. část↓

Nový vzhled(tentokrát mojí výroby=D)

29. prosince 2009 v 17:31 | Dadi |  Nowinky
Ták tady je zase new vzhled. Tentokrát jsem si design udělala sama, doufám, že se mi aspoň trošičku povedl. Já jsem s ním spokojená na 95 procent...(to je docela dóst, héj!=D)...No... a to menu, nwm mno... nějak se mi to pořád nezamlouvá!=( Něco mi tam chybí a já nwm co!!!=D... něco vymyslím=)...

Design 0.2

28. prosince 2009 v 13:05 | Dadi |  Designy blogu
Design by: Michelle
Téma: US5 & Christmas