Životopisy

Jayson Pena- Životopis

3. dubna 2010 v 22:10 | Dadi
jayson


Jayson Pena se narodil 28.10.1990 (ve znamení Štíra) v Harlem v New Yorku. Jeho rodiče se jmenují Nelson a Elf. Jayson má tři mladší sourozence- Josh, Carlos a Kristal.
Jeho hlubokou vášní je hudba a tanec. Už v 7 letech psal Jayson své vlastní rapové písně a v 10 letech se začal věnovat zpěvu. Jeho idoly byli Michael Jackson a Usher. Bylo mu patnáct, když se stal choreografem tanečního týmu střední školy. O rok později začal s hip-hopem na taneční škole Sharon Plessel a také chodil do nahrávacího studia. V roce 2009 se přihlásil do konkurzu na nového člena US5. Jayson prorazil mezi stovky kluků, kteří se chtěli stát členem skupiny, vyhrál konkurz a nyní je členem US5, jako náhrada za Vincenta Thomase.

!!!Nekopírovat!!!
                     (Psala jsem si to sama a dalo mi to docela dost práce!)

Cayce Clayton- Životopis

3. dubna 2010 v 21:49 | Dadi
cayce clayton


Cayce Clayton se narodil 3.12.1988 (ve znamení Střelce) v San Loise Obispo. Nyní však žije v Los Angeles.
Mezi Cayceho koníčky patří surfování. Jeho oblíbenými skupinami jsou Backstreet boys a Paramore. Z knih má nejradši Stmívání.
Cayce se stal členem US5 v roce 2008, jako náhrada za Chrise Watrina. Nyní s US5 nahrál pro něj první album "Back again".


!!!Nekopírovat!!!
(Psala jsem si to sama a dalo mi to docela dost práce!)

Christopher Richard Stringini- Životopis

3. dubna 2010 v 21:34 | Dadi
richie

Christopher Richard Stringini se narodil 28.11.1988 (ve znamení Střelce) v Chicagu. Jeho biologičtí rodiče nejsou známi, Richie byl vychován Kathy a Robertem Stringini, stejně tak jeho také adoptovaný bratr Bobby. Je vychován jako křesťan.
Richieho věrným přítelem se stal pes jménem Kendra. Richie zbožňuje horory a jeho nejoblíbenějším seriálem je Dr. House.
Už jako malý se rád předváděl, proto už ve čtyřech letech hrál v reklamách. Zahrál si také ve filmu "Rule number one". Ve 13ti letech nastoupil proti své vůli na střední školu Edisona, kde byl obtěžován. V 16ti letech se stal členem boybandu US5 prostřednictvím televizní show "Big in America", stejně jako Jay a Izzy.
Richie s pomocí skupiny také nahrál song "Best friend", ve kterém zpívá zcela sám.

!!!Nekopírovat!!!
                        (Psala jsem si to sama a dalo mi to docela dost práce!)

Christopher Gallegos - životopis

30. prosince 2009 v 22:48 | Dadi
izzy


Christopher Gallegos se narodil 19.9.1983 (ve znamení panny) v Stocktonu v USA. Všichni ho znají pod jménem Izzy, to je ale pouze jeho přezdívka. Má dva sourozence, bratra Jareda a sestru Sarah.
Izzy píše často básně. Je také velmi nadaný tanečník. Salta a backflips patří k jeho stylu tance, ovšem učil se to všechno sám! V roce 2005 vyhrál v soutěži o nejlepší skok do vody. Vzorem a idolem je pro něj Nick Carter.
V patnácti letech se připojil k boybandu "100%", z kterého ale po nějakém čase odešel, protože nebyli vůbec úspěšní. Tři roky poté se stal součástí kapely "EXACT". Vystupovali dokonce jako předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessicy Simpson. Skupinu opustil kvůli jejich hudbě. Poté se přihlásil na castingshow "Big in America". US5 jej bezprostředně přijali jako dalšího člena boybandu.
Na svém těle má kolem 20 tetování a několik piercingů. Své první tetování si nechal udělat ve 14-ti letech.

!!!Nekopírovat!!!
(Psala jsem si to sama a dalo mi to docela dost práce!)

Tariq Jay Khan - životopis

30. prosince 2009 v 21:56 | Dadi
jay


Tariq Jay Khan se narodil 31.3.1982 (ve znamení berana) v Londýně. V deseti letech se přestěhoval se svými rodiči do Německa. Jeho matka s jeho mladšími sestrami- dvojčaty Kamron a Yasmin, se ale po nějakém čase vrátila zpět do Anglie. Jay však zůstal v Berlíně se svým otcem, kde si později našel práci barmana.
Ve svém volném čase hraje rád tenis a chodí do fitka. Umí plynule mluvit čtyřmi jazyky- anglicky, německy, francouzsky a polsky. Hraje na kytaru a klavír. Jeho nejoblíbenějším hercem je Tom Cruise. Z hereček má nejraději Evu Longoriu. Ze všech seriálů má nejradši Přátelé. Má strach ze psů.
Věnoval se muzice a zaujal jednoho z nejúspěšnějsích berlínských producentů společnosti Triple-M Music. Sedm let pracoval společně s Markem Dollarem a Mikem Michaelsem. Nejen, že nahrával, ale také psal písně. Jeho doposud nejúspěšnějším je "Schick mir ´nen Engel", zvítězila s ním skupina Overground. V roce 2005 se Jay stal prostřednictvím americké show "Big in America", členem skupiny US5.
V lednu 2007 se Jay seznámil na párty s top modelkou Lenou Gercke. Jejich vztah přestal fungovat v roce 2009 a to byla také příčina jejich rozchodu.

!!!Nekopírovat!!!
(Psala jsem si to sama a dalo mi to docela dost práce!)
 
 

Reklama